O nás

Ploty, dřevěné podhledy, palubky, ploty, zahradní sezení (stoly, židle, altány), střechy… Ano, to všechno naše firma Tesařství Tábor nabízí. Potřebujete-li některou z výše uvedených věcí, či něco přímo na míru, jsme tu k Vašim službám.

Reference:

Zde je odkaz na reference věcí, vykonanou naší firmou.

Střechy:

Potřebujete-li střechu, není pro nás menšího problému. Ať už se bude jednat o osazování trámů či pokrývání krytinou, to vše a mnohem více Vám můžeme nabídnout.

Obraz0084 Obraz0126 Obraz0086

 

Stavby:

Vzhledem k tradici naši firmy a našim zkušenostem jsme Vám schopni postavit garáž či altán podle Vašich představ. Nebojte se proto nás kontaktovat!

Obraz0082_1

Zahradní nábytek.

Naše firma disponuje zkušenými lidmi, kteří jsou Vám schopni vytvořit jakýkoliv nábytek. Může jít o čistě venkovní vybavení či speciální kousky do bytu na míru Vašim představám. Využíváme kvalitní dřevo a materiály, mořidla, takže se o svůj nábytek nemusíte vůbec bát. Počasí pro něho nebude překážkou.

Obraz0041

Postele

Potřebujete postel, která vydrží skoro vše? Tak proto jsou zde masivní dubové postele, které jistě vydrží vše, co od nich očekáváte. Chcete-li postel zvláštních tvarů… taky v tom nevidíme problém.

Obraz0037

Práce na míru

Máte zvláštní požadavky? Neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám Vaše touhy a přání, rádi jim vyhovíme.

24012013294

Nenašli jste zde v seznamu to, co jste hledali?

Nově pro Vás vyrábíme nástavkové úly

Nástavkový úl je typ úlu s nejlepšími vlastnostmi pro včelaře i pro včely. Pokud nechcete jít cestou alternativy , formou tzv. budečáků,tak nástavkový úl je jednoznačná volba. Nástavkový úl je po všech myslitelných stránkách lepší než dřívější rámkové úly se zadním přístupem.

Z čeho se nástavkový úl skládá? Skládá se z dílů, která se dají rovnat na sebe a dohromady tvoří úl. Je to taková skládačka, dá se rozebírat a sestavovat jinak – a to právě dává včelaři hodně možností a usnadňuje práci.

Více informací najdete na http://www.vcelarstvi.cz

 

Kontaktuje nás!

Info

Kontakt

Adresa:
Tábor-Stoklasná Lhota 60
391 37

GPS: N 49°26.94433′, E 14°40.43648′
Mobil: +420 731 189 740